خانه

Dongguan Xiongda Hardware Hose Co., Ltd. نمایه شرکت

نمایه شرکت

Dongguan Xiongda Hardware Hose Co., Ltd. واقع در No.6th Road, Fulong, 2nd industrial Zone, Shipai Town, Dongguan City,

استان گوانگدونگ، چین (سرزمین اصلی)، بیش از 30 سال تجربه فنی و مدیریتی دارد و یک شرکت خدماتی در مقیاس بزرگ است که تحقق تحقیق و توسعه، طراحی، تولید و فروش را در اولویت قرار می دهد.شرکت ما دارای هفت سری محصول است: گردن غازی فلزی، اتصالات لوله فلزی، فنر فلزی، قطعات ماشین دقیق CNC، مواد بسته بندی، محصولات سیلیکونی و محصولات شیلنگ فلزی.

 

شرکت ما دارای خط تولید آبکاری اتوماتیک در مقیاس بزرگ پیشرفته و دقیق است که می تواند انواع عملیات سطح را مطابق با نیاز مشتریان ارائه دهد.این شامل آبکاری کروم، آبکاری نیکل، آبکاری سیم کشی نیکل، آبکاری طلای بدلی، آبکاری روی، الکتروفورز، رنگ پخت و غیره است و می تواند انواع و رنگ های مختلف آستین گرما انقباض پذیر را روی شلنگ پوشش دهد.تحت مدیریت تولید و کنترل کیفیت تکنسین های مهندسی و بازرسان QC، فروش این شرکت در سال 2019 به 50 میلیون رسید و تجارت صادراتی آن به بیش از 10 میلیون رسید.این شرکت به عنوان یک شرکت مشهور پیشرو در صنعت، سالها تجربه مدیریت تولید غنی را در فرآیند تولید انباشته کرده است.

 

Foxconn Group، Omron Electric، Golden Triangle Technology، San Diego OEM Industrial Park، و Singapore ASM Group روابط همکاری طولانی مدت و پایداری با شرکت ما برقرار کرده اند. شرکت ما به فلسفه تجاری "کیفیت عالی، عالی، بر اساس چشم انداز محلی و جهانی»، و به شدت به سمت نوسازی حرفه ای حرکت می کند.

مشاهده بیشتر درباره ما
شرکت ما

شرکت های تجاری شیلنگ انعطاف پذیر XIONGJIAN CO.LTD.

شیلنگ انعطاف پذیر QIUSHI CO.LTD.IN HANGZHOU ----- در سال 1977 تاسیس شد

شیلنگ انعطاف پذیر XIONGDA CO.LTD.در DONGGUAN ----- تاسیس در

YIDA ELECTROPLATING CO.LTD.در HUIZHOU ----- تاسیس در

 

Dongguan Xiongda Hardware Hose Co., Ltd. Dongguan Xiongda Hardware Hose Co., Ltd.
1 2
شرکت اطلاعات

صفحه اصلی بازار

آمریکای شمالی

نوع کسب و کار

سازنده

تعداد کارمندان : 50~100

فروش سالانه : 3000000-5000000

سال تاسیس : 2008

صادرات کامپیوتر : 80% - 90%

گواهینامه ها

محصولات ما بسیاری از گواهینامه های گذشته است.

چین Dongguan Xiongda Hardware Hose Co., Ltd. گواهینامه ها چین Dongguan Xiongda Hardware Hose Co., Ltd. گواهینامه ها چین Dongguan Xiongda Hardware Hose Co., Ltd. گواهینامه ها